logo
07/07
06/07
2 ...

Самбір передав для ЗСУ 5 автомобілів

27-05-2022 16:49526

Самбір передав для ЗСУ 5 автомобілів
Фото: Самбірська міська рада

П’ять автомобілів для сучасних супергероїв – наших військовослужбовців – передали в четвер, 26 травня, у Самборі. Усі вони вирушать на східні кордони для виконання бойових завдань та допоможуть нашим захисникам знищувати ворога.

Про це повідомляє пресслужба Самбірської міської ради.

Серед подарованих машин – одна для військових з Самбірщини, решта – для підрозділів з інших міст України, які перебувають зараз у гарячих точках. На додачу до авто – солодкі подарунки для воїнів – енергетичні батончики. А ще малюнки від дітей з Добромиля.

Ми дякуємо усім, хто долучився до придбання та доставки техніки. Наші друзі з Естонії вболівають за долю України та допомагають здолати рашизм. Депутат Самбірської міської ради та голова Спілки підприємців Самбора Ярослав Стародуб розповідає, що до цього дня вже вдалося доправити на передову ще 11 автомобілів. А ще біноклі, тепловізори, дрони та іншу амуніцію Це робота великої кількості людей! Від нашої громади дякуємо Роману Хлібуну – учаснику United Delivery Mission, який є натхненником цієї доброї справи. Окремо хочемо відзначити команду водіїв – дівчат, які здолали тисячі кілометрів, щоб ці автівки виконували свою необхідну місію.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news