logo
07/07
06/07
2 ...

«Хотєлі би Бендеров сюда вєрнуть»: жителі Кирилівки ненавидять окупантів

27-05-2022 16:05347

«Хотєлі би Бендеров сюда вєрнуть»: жителі Кирилівки ненавидять окупантів
Фото: glavcom.ua

Жителі окупованих міст на півдні України ненавидять російських загарбників та чекають на звільнення ЗСУ захоплених територій.

Головне управління розвідки Міноборони оприлюднило перехоплену розмову, де жителька окупованого Мелітополя розповідає, що «зараз знову партизани в Кирилівці підіймаються». 

Зараз знову партизани в Кирилівці підіймаються» – жителька Мелітополя розповідає, чому на окупованих територіях чекають на повернення української влади.

Перехоплення. «На базу відпочинку зайшли 20 з лишком БТРів» – в перехопленій телефонній розмові жителька окупованого Мелітополя розповідає російському військовому про події в курортному селищі Кирилівка.

«Народ знаєш як окрисився? Там зараз знову партизани в Кирилівці підіймаються. Навіщо так робити? Зрозуміло, що вже не віддадуть. А забрати аптеки? Зараз людям жити нема на що. Хотіли поторгувати, доки є можливість. А їм нічого, як хочеш, так і живи». Жінка згадує, що за української влади нічого подібного не було: «Там кажуть за наших бендерів. А ми б хотіли тих бендерів сюди повернути, щоб вони сюди прийшли. Тому що так нас ніхто не ображав».

Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news