logo
06/07
05/07
04/07
03/07
02/07
29/06
28/06
2 ...

Порошенка вдруге не випустили з України

28-05-2022 16:30720

Порошенка вдруге не випустили з України
Фото: Українська правда

П'ятому президенту України, лідеру «Європейської солідарності» Петру Порошенку вдруге відмовили в перетині державного кордону України з Польщею.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на співрозмовника в правоохоронних органах.

Оточення Порошенка звинуватило владу в «політичному замовленні» та наголосило, що правоохоронці не мали жодних підстав відмовляти у виїзді Порошенку, адже він, як нардеп не є військовозобов'язаним, та має на руках документи про робоче відрядження.

«Цього разу QR код зчитався, відрядження дійсне, Стефанчук підтвердив, Парламентська асамблея НАТО почала роботу. Але прикордонники тепер кажуть, що «надав не всі документи»), але не кажуть які «не всі»

Невже «лідер вільного світу» не розуміє, що блокування опозиції це надто опускає його самого? І показує наскільки його влада більше подібна до російської, а не європейської?

І ще одне, цирк під час війни огидніший навіть за пір під час чуми… Пишу це зі сподіванням, що здоровий глузд здатен перемогти», – написала Вікторія Сюмар.

Нагадаємо, 27 травня стало відомо, що Петро Порошенко пізно ввечері прибув у пункт перетину державного кордону на Львівщині. У його команді повідомили, що нардеп їде у відрядження. 

Підставою відмови у виїзді Порошенку прикордонники назвали проблему з підтвердженням дійсності дозвільного документу.

«Євросолідарність» назвала не пропуск свого лідера через кордон «ганебною історією на замовлення чинної влади».

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news