logo
16/08
2 ...

Біля Арени Львів спроєктували багатофункційний квартал

01-06-2022 14:312455

Біля Арени Львів спроєктували багатофункційний квартал

На приватній земельній ділянці площею 1,1544 га за адресою вул.Стрийська,129 спроєктували багатофункційний житловий комплекс. На даний час на цій ділянці розміщена пилорама, яку планують перенести за межі Львова.

Згідно плану зонування ділянка розміщена в зоні Г-2: змішаного використання - громадська забудова з житловими одиницями на верхніх поверхах. 

З представлення попереднього проєкту на засіданні містобудівної ради відомо, що комплекс складатиметься з 15 поверхового апарт-готелю, дитячого садочку на 600 м2, який межуватиме з загальноосвітньою школою спроєктованою на сусідній ділянці, решта забудови складатиметься з 10 поверхової секції, по дві 5,6,7-поверхових секцій і однієї 2-поверхової секції, нижні два поверхи яких матимуть комерційне призначення. Загалом житлові одиниці розраховані на 433 мешканці. 

Під внутрішнім двором усього комплексу розташують підземний паркінг на 255 паркомісць.

Архітектори проєкту розробили комплекс з дотриманням усіх державних будівельних норм і розраховують що новий квартал через наявність освітньої і відпочинкової інфраструктури буде привабливим для молодих сімей з дітьми.

Марічка МУХА, для Leopolis.news