logo
08/12
2 ...

На занедбаній території на вул. Липинського,4 збудують ЖК на 9 будинків

02-06-2022 12:277162

На занедбаній території на вул. Липинського,4 збудують ЖК на 9 будинків

Територія запланованого будівництва колись відносилася до земель ВАТ «Львівська заготівельна фабрика», на якій компанія «Крістал парк» восени 2020 року набула у власність частину будівель. На даний час на цій ділянці функціонує лише шиномонтаж, решта будівель перебувають у занедбаному, депресивному стані. На сусідній ділянці поруч, є недіюча котельня, яка в перспективі також буде забудована.

Ділянку площею 6662 м2 компанія «Крістал парк» отримала в оренду у міста у червні 2021 року. Земля знаходиться поза межами історичного ареалу, у зоні Ж-3: для розміщення багатоквартирного житлового будинку висотністю до 10 поверхів. Генплан на містобудівному порталі Львова визначав цю ділянку як територію вищих навчальних закладів.

Проєктом будівництва передбачено п’ять 7-поверхових, один 8-поверховий, один 9-поверховий і два 2-поверхових будинки, в яких розташують 163 квартири: 88 – однокімнатних квартир, 70 – двокімнатних і 5 – трикімнатних. Будинки матимуть об’їзд з усіх сторін і великий внутрішній двір з відпочинковою інфраструктурою і повноцінним озелененням.

Перші два поверхи житлових будинків матимуть громадську функцію, також громадське призначення буде у 2-поверхових будівлях, в одній з яких можна розмістити об’єкт соціального призначення. Загальний відсоток забудови земельної ділянки складає 43,7%, а житлової частини, згідно норми - 40%.

Підземний паркінг під будинками матиме два підземні рівні на 193 автомобілі. Також є можливість облаштування гостьового паркінгу з вул. Оглоблина на 8 автомобілів, а в перспективі після реконструкції вул.Липинського гостьові паркомісця будуть і зі сторони магістральної дороги. Оскільки земельна ділянка розташована у руслі річки Полтви, замовник провів геологічні дослідження, які підтвердили можливість спорудження дворівневого підземного паркінгу. 

Територія навколо спроектованого ЖК має достатню кількість дитячих садочків і шкіл та розвинену соціальну інфраструктуру, а пониження поверховості гармонійно доповнить існуючу житлову забудову на вулиці Липинського.

Марічка МУХА, для Leopolis.news