logo
09/08
08/08
07/08
05/08
04/08
03/08
2 ...

Чорногорія надасть Україні додаткову військову допомогу

10-06-2022 13:32727

Чорногорія надасть Україні додаткову військову допомогу
Фото: ілюстративне

За пропозицією Міноборони Чорногорії уряд цієї балканської країни на засіданні у четвер ухвалив рішення про надання Україні додаткової військової допомоги.

 

Про це пише «Українська правда» з посиланням на повідомлення телерадіокомпанії RTCG.

«Це рішення відображає послідовність у забезпеченні підтримки збереження цілісності та суверенітету України», – йдеться у повідомленні Міноборони.

У відомстві заявили, що від початку війни в Україні і до сьогодні Чорногорія, як повноправний член НАТО і кандидат в ЄС, а також щирий друг українського народу, засуджує невиправдане і незаконне вторгнення РФ у суверенну європейську державу.

«Військова та гуманітарна допомога, яку надала Чорногорія, є доказом безкорисливої підтримки хороброго українського народу та безперервної відданості спільним діям проти недемократичних принципів», – заявили в Міноборони.

У повідомленні йдеться, що у найближчий період потреби будуть розглянуті у співпраці з українською стороною та партнерами для надання необхідної фінансової, гуманітарної та військової підтримки.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Чорногорії Дрітан Абазович у телефонній розмові з президентом України Володимиром Зеленським висловив готовність відвідати Київ.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news