logo
08/12
2 ...

У Львові заслужені тренери України вчать дітей-переселенців фехтуванню

16-06-2022 14:11984

У Львові заслужені тренери України вчать дітей-переселенців фехтуванню

У середу, 15 червня, в одному з залів комплексної навчально-спортивної бази Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського відбулось відкрите тренування з фехтування для внутрішньо переміщених осіб.

Тренування відбулося під керівництвом Заслужених тренерів України – Андрія Орліковського, Діни Пантелеєвої та Вікторії Бунєєвої. Про це повідомила пресслужба ЛОВА.

У заході взяли участь діти з Харківської, Луганської, Донецької, Сумської та Київської областей. Співорганізаторами тренування стали Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека для дітей та Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа "Атлет". Солодкі гостинці учасники тренування отримали від компанії ЛІМО.

Це вже сьомий захід проєкту Управління молоді та спорту Львівської ОДА та Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека «Сильні.Вільні». Його мета – допомогти внутрішньо переміщеним дітям реабілітуватись серез спорт, познайомитись зі своїми ровесниками у громадах тимчасового проживання та знайти тут друзів через спільні ігри та перемоги.

Раніше переміщені діти мали змогу познайомитись з футболом, футзалом, веслуванням, регбі, дзюдо та вільною боротьбою.

Leopolis.news