logo
17/08
16/08
15/08
12/08
11/08
08/08
07/08
04/08
2 ...

Зеленський доручив перевірити чотири області на готовність до вторгнення з території білорусі – Данілов

17-06-2022 08:1726559

Зеленський доручив перевірити чотири області на готовність до вторгнення з території білорусі – Данілов
Фото: Укрінформ

Володимир Зеленський на засіданні ставки Верховного головнокомандувача доручив провести перевірку готовності чотирьох областей щодо можливої загрози нового вторгнення з боку білорусі.

Про це сказав секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі програми «Говорить великий Львів», передає Укрінформ.

«Що стосується напрямку з білорусі. Я хочу повідомити, що, крім РНБО, є ставка Верховного головнокомандувача… Вчора було засідання ставки, ми їх не робимо публічними, але вони проходять постійно. Президент зібрав ставку, і проговорювалося питання білорусі. Давали оцінку всі наші органи, які до цього дотичні – що там відбувається, в якому стані знаходиться сьогодні військо білорусі, скільки там військових РФ, які плани. Все це перебуває на контролі нашого Президента, і ставка вчора саме з цього приводу працювала доволі довго і я вважаю, що доволі ефективно», - зазначив Данілов.

За його словами, результатом стало доручення – в чотирьох областях буде відбуватися перевірка стану готовності «у разі, якщо будуть відбуватися повторні виклики для нашої країни». Все це відпрацьовується кожного дня, додав секретар РНБО.

З білоруссю межують п'ять областей України: Чернігівська, Київська, Житомирська, Рівненська та Волинська.

Як відомо, територія білорусі використовувалася як плацдарм для наступу росії на Київ і Чернігів. рф також чинить з білорусі повітряні нальоти та ракетні удари.

Наразі збройні сили білорусі проводять навчання. Перед цим лукашенко заявив про створення оперативного командування для військ на кордоні з Україною, та так званого  «народного ополчення».

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news