logo
08/08
06/08
05/08
04/08
03/08
02/08
2 ...

У Львові звучатиме симфонія французького композитора Сен-Санса

17-06-2022 11:38428

У Львові звучатиме симфонія французького композитора Сен-Санса

22 червня о 19:00 у Львівському органному залі звучатиме Симфонія №3 до мінор французького композитора Шарля Каміля Сен-Санса.

 

У концерті братиме участь академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, соло на органі виконуватиме Світлана Позднишева, а дириґуватиме Іван Остапович, повідомили в Органному залі.  

Каміль Сен-Санс – автор творів різних музичних жанрів. Апогеєм його композиторської діяльності стала опера «Генріх VIII», за яку Сен-Санса визнали в Англії талановитим композитором. У 1886 році Лондонська філармонія замовила автору органну симфонію. Прем’єра відбулася саме у Лондоні і принесла автору захоплення слухачів та критиків. Після смерті свого друга і відомого композитора Ференца Ліста, Сен-Санс присвятив свою Органну симфонія №3 йому. 

Про свій твір Сен-Санс сказав: «Я віддав йому все, що зміг дати. Те, що я тут зробив, я ніколи більше не досягну». 

Органну симфонію Сен-Санса у Львівському органному залі виконуватиме Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика - колектив із понад столітньою історією. Музиканти є постійними учасниками міжнародних фестивалів, та конкурсів. Академічний симфонічний оркестр є одним з найбільших в Україні, а також добре відомий далеко за її межами. 

Партію органа на концерті виконуватиме солістка Львівського органного залу Світлана Позднишева – успішна органістка з багатим репертуаром, а також піаністка та клавесиністка. 

Музиканти гратимуть під батутою Івана Остаповича – дириґента, композитора, культурного менеджера, засновника оркестру Ukrainian Festival Orchestra, директора Львівського органного залу.  

Для відвідування події прохання мати з собою документ, що посвідчує особу. У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Leopolis.news