logo
19/08
18/08
17/08
16/08
15/08
12/08
11/08
08/08
2 ...

Зеленський: Південь ми нікому не віддамо і море буде українським (ВІДЕО)

19-06-2022 10:44433

Зеленський: Південь ми нікому не віддамо і море буде українським (ВІДЕО)
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення після своєї поїздки до Миколаївської та Одеської областей.

«Повертаюся з півдня – відвідав сьогодні наші передові позиції на Миколаївщині, відвідав сам Миколаїв, а також Одеську область. Поспілкувався з нашими захисниками, захисницями – військові, поліцейські, нацгвардійці, тероборона. Настрій у них – упевнений, і по очах видно, що всі вони не сумніваються в нашій перемозі», – зазначив Зеленський.

«Південь ми нікому не віддамо, все своє – повернемо, і море буде українським і безпечним», – наголосив Зеленський.

І в Миколаєві, і в Одесі Президент України провів наради з нашими військовими, з усіма посадовцями, які відповідають за оборону й забезпечення цих областей.

«Заслухав доповіді щодо руйнувань, яких області зазнали від російських ударів. Втрати – значні. Багато житлових будинків зруйновано, порушена цивільна логістика, багато соціальних питань. Доручив зробити більш системною допомогу людям, які втратили близьких. А все зруйноване обов'язково відновимо. Немає в росії стільки ракет, скільки в наших людей бажання жити», – зазначив Зеленський.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news