logo
12/08
11/08
08/08
07/08
04/08
03/08
02/08
01/08
2 ...

Корабель Фрідмана перевозить крадене українське зерно – Осман Пашаєв

26-06-2022 13:581068

Корабель Фрідмана перевозить крадене українське зерно – Осман Пашаєв
Фото: Цензор.НЕТ

Український журналіст Осман Пашаєв у своєму блозі на сайті Цензор.нет оприлюднив інформацію стосовно деталей перевезення росією вкраденого в України зерна. Подаємо текст повністю.

Другий тиждень думаю, чому з боку української влади такі кволі реакції щодо торгівлі українським зерном через турецькі порти. Одна нота Посла Боднаря: "ні ні ні!, не можна"

І одна відповідь міністра закордонних справ Туреччини Чавушоглу: "не дозволимо торгувати краденим"

А судна із зерном вже по кілька штук на день з Ак'яра (так званого севастополя) і Керчі вивантажують українське збіжжя по портах чотирьох морів Туреччини.

І тільки накраща фахівчиня з морських перевезень Катя Яресько, що переконала чотирьох навіжених кримськотатарських журналістів зайнятися цим питанням серйозно, тепер виглядає як зрадофілка

Ба більше, всі чотири кримця-репортери - в штаті Суспільного, але нам заборонено представляти Суспільне, коли конфліктуємо з кимось із влади Бігаємо по Туреччині і її портах як скажені собаки з Лук'янівки на Поділ.

А тим часом одним з активних перевізників є суховантаж Святой Ніколай, який ми бачили в Зейтінбурну в Стамбулі, яке збиралося як і Федор в Бандирму, втекло перед носом в Ізмір. І воно... є у власності Альфа капітал. А Альфа це ж хороші росіяни Фрідман і Авен, які хочуть стати громадянами України. Принаймні Фрідман має коріння з України.

А я то думаю, чого Генпрокуратура, її департамент війни і Нацполіція на морозі і все скидають на Прокуратуру Криму. Поночевний все відпрацює бо йому дали роль як актору що грає прокурора.

Ці органи: Прокуратура АРК, СБУ Криму і кримська поліція прям як ми кримські татари "ніфлага ніродіни". Коли треба кожен користає їх (нас) для піару і навіть прапорець вивісить на центральному вході, а я до реальних справ - то заважаємо заробляти гроші, або треба включитися в процес дерібана ресурсу на умовах молодшого партнера

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news