logo
17/08
2 ...

Під завалами будинків у Маріуполі знайшли тіла ще 100 загиблих – Андрющенко

27-06-2022 12:25370

Під завалами будинків у Маріуполі знайшли тіла ще 100 загиблих – Андрющенко
Фото: Телеграм Петра Андрющенка

Під завалами будинків у Лівобережному районі Маріуполя знайшли тіла ще 100 загиблих людей від російського бомбардування.

Проте, за даними української влади, окупанти, які контролюють місто, наразі не планують діставати тіла. Про це в Телеграмі повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

« Нові сумні знахідки. При обстеженні будівель в Лівобережному районі в будинку з влучанням авіабомби на перехресті пр. Перемоги та вул. Меотиди знайдено понад 100 тіл загиблих від бомбардування. Тіла досі під завалами. Вилучення і поховання окупанти не планують», –  йдеться в повідомленні.

За його словами в купованому Маріуполі продовжується ексгумація тіл загиблих містян. У пріоритеті – двори шкіл та дитячих садочків. 

« Після ексгумації тут обробляють ями від запаху. На вулицях і по дворах після ексгумацій оброблення не проводиться», – повідомив Петро Андрющенко.

Нагадаємо, міський голова Маріуполя Вадим Бойченко  заявляв, що від початку російського вторгнення у місті загинули близько 22 тисяч мирних жителів. Нині у тимчасово захопленому місті залишаються близько 100 тисяч жителів.

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news