logo
09/08
2 ...

Українсько-польська делегація на Личаківському цвинтарі вшанувала загиблих Героїв

29-06-2022 17:41320

Українсько-польська делегація на Личаківському цвинтарі вшанувала загиблих Героїв
Фото: ЛОВА

Сьогодні, 29 червня, керівництво Львова та області спільно з Віце-прем'єр-міністром, Міністром культури та національної спадщини Республіки Польща Пйотром Глинським вшанували пам’ять загиблих і поклали квіти на польському військовому меморіалі Личаківського кладовища, Меморіалі УГА та відвідали 76 поле, де поховані новітні Герої.

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

«Зараз обов'язком цілого світу є підтримати Україну, підтримати її культуру в боротьбі, яку розпочав путін. Україна, ставши на захист всієї цивілізації, виграє ціннісно. І наш обов'язок – підтримати її конкретними діями. Ми, Польща, а також інші країни, хоча й не всі однаковою мірою, підтримуємо Україну. Ми сьогодні разом і говоримо в один голос. Маємо багато спільних завдань, які хочемо виконати і нас не може розділити минуле. Пам'ять важлива, ми її шануємо та робимо це разом. Це є найпотужнішою зброєю при зла, яке спричинили дії путіна. Співпраця, дружба, спільні цілі – це не лише слова, а й символи вираження тотожності, яка є зброєю українців у боротьбі з агресором», – зазначив Пйотр Глинський.

Спільно з начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким та міським головою Львова Андрієм Садовим вони обговорили можливість проведення реновації Личаківського кладовища.

Після відвідин Личаківського цвинтаря делегація попрощалась із загиблим Героєм Тарасом Веремеєм, чин похорону якого відбувався сьогодні у Гарнізонному храмі свв. Петра і Павла.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news