logo
19/08
18/08
2 ...

Львівські медики відновили оперативні втручання дітям з ретинопатією недоношених

30-06-2022 16:02322

Львівські медики відновили оперативні втручання дітям з ретинопатією недоношених
Фото: Львівська ОВА

Лікарі Центру дитячої офтальмології «Калейдоскоп» Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» відновили оперативні втручання дітям з патологією ретинопатії недоношених, що часто є причиною дитячої сліпоти та слабозорості.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Днями керівниця Центру, офтальмолог Наталія Гудима прооперувала дитину з таким діагнозом, яка при народженні важила 650 грам і виходжувалася відділенням анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених практично 2 місяці. Виписали дитятко вже з вагою близько 3-ох кілограм.

«При обстеженні хлопчика було виявлено патологію, яка виникає в середньому у 20% недоношених дітей і у 90% дітей, маса тіла яких при народженні менше 800 грам – ретинопатію, що являється ураження сітківки ока», зазначила Наталія Гудима.

«Коли дитина досягла трьохмісячного віку ми її прооперували: виконали лазерну коагуляцію сітківки ока, що врятує її від сліпоти в подальшому. Дякуємо щиро за допомогу завідуючому відділення дитячої офтальмології та хірургії ока НДСЛ «ОХМАТДИТ» Юрію Барінову, який відгукнувся приїхати на операцію, а також експертці департаменту охорони здоров’я з дитячої офтальмології Андріані Патер, лікаркам-анестезисткам Оксані Гаврилишин та Мар’яні Собко», - додала лікарка. 

Під час цього оперативного втручання також провели поєднану операцію з приводу вродженої пахової грижі та виконали вкорочення вуздечки язика, що важливо для маленької дитини, оскільки все було виконано під одним загальним наркозом.

Центр дитячої офтальмології «Калейдоскоп»
При необхідності телефонуйте:
067 76 000 31

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news