logo
12/08
11/08
10/08
09/08
08/08
2 ...

Суд відправив на примусове лікування убивцю дрогобицького таксиста

30-06-2022 14:56430

Суд відправив на примусове лікування убивцю дрогобицького таксиста
Фото: ілюстративне

Дрогобицький міськрайонний суд виніс ухвалив рішення у справі обвинуваченого у минулорічному вбивстві дрогобицького таксиста Юрія Новосада.

 

Як інформує відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури, ухвалою суду до нього застосовано примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом. 

Окрім цього, судом вирішено стягнути на користь дружини та доньки потерпілого 2 млн гривень за заподіяну моральну шкоду. 

Прокурори клопотали про застосування примусових заходів медичного характеру відносно 60-річного уродженця Дрогобича (зараз громадянина рф) за фактом вчинення суспільно небезпечного діяння, яке підпадає під ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України. 

У суді прокурори довели, що у березні 2021 року потерпілий підвозив фігуранта на кладовище у Дрогобичі на могилу його батька. Знаходячись у таксі, нападник, з мотивів помсти нібито за причетність таксиста до смерті його брата у 2018 році, наніс жертві численні удари ножем в область голови і шиї, внаслідок чого потерпілий помер.  

Після скоєння злочину чоловік утік і переховувався у квартирі своєї матері, де його затримали правоохоронці.

Зазначимо, що Юрій Новосад працював таксистом близько 20 років. У 1990-х роках був депутатом Дрогобицької міськради першого і другого демократичних скликань.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news