logo
19/08
18/08
2 ...

Жителів Львівщини кличуть на майстер-клас із виготовлення плетеної торбинки

01-07-2022 16:58376

Жителів Львівщини кличуть на майстер-клас із виготовлення плетеної торбинки
Фото: ЛОВА

3 липня відзначають Всесвітній день без поліетиленових пакетів. З цієї нагоди у місті Старий Самбір на Львівщині проведуть майстер-клас з виготовлення плетеної торбинки – авоськи, яка є модною, функціональною, довговічною сумкою, і на противагу поліетиленовим пакетам є екологічною і може використовуватися впродовж тривалого часу.

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

Захід відбудеться 2 липня у КП «Білий Дім», початок о 12 год. Взяти участь у майстерці можуть усі охочі віком від 14 років. Організатор заходу - РЛП «Верхньодністровські Бескиди».

Реєстрація на майстер клас тут : https://forms.gle/bQED4pLCxr6nU2Us6

«Пам’ятаймо, що відповідальність кожного за стан довкілля та формування нових екологічних звичок споживачів є ключовим у формуванні екологічної свідомості населення.

Не тільки у цей день, а й у повсякденному житті, рекомендуємо замінити звичний пластиковий пакет разового використання на альтернативні еко-товари: паперові пакети та стильні торбинки багаторазового користування, які прослужать вам дуже довго. Подбаймо про чисте майбутнє вже сьогодні!» – зазначає т.в.о. начальника відділу регулювання природокористування та погоджувальної діяльності департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА Дмитро Козлінський.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news