logo
19/08
18/08
17/08
16/08
2 ...

Львів готуються до можливого військового вторгнення з боку білорусі

02-07-2022 13:33687

Львів готуються до можливого військового вторгнення з боку білорусі
Фото: автор: Роман Балук

Ситуація на білорусько-українському кордоні залишається непередбачуваною.

Відтак міський голова Львова Андрій Садовий провів оперативну нараду за участю військового та цивільного керівництва міста, щоб напрацювати план дій на випадок ескалації з боку Білорусі, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Найперше, ми проговорили план оборони та сили і засоби, які є у підпорядкуванні міста. Адже ситуація щодня змінюється і наші оборонні стратегії також потребують змін та оновлення.

Домовились, що у кожному районі міста створимо штаб оборони та проведемо додатковий вишкіл для членів добровольчих формувань тероборони. Поки ми не будемо переводити їх на цілодобове чергування. Але це рішення може змінитись у будь-який момент. Також розглядаємо варіант формування резервних добровольчих батальйонів з працівників міської ради та комунальних підприємств. Продовжуємо формувати стратегічний резерв продуктів на випадок блокування шляхів постачання. Треба готуватись до холодної зими і забезпечити можливість обігріву без газу. Це поки та інформація, якою можу поділитись на загал», — повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Міський голова додав, що важливо, аби львів’яни знали, що місто в безпеці і ворог не міг здійснити провокацій.

«Імперія впаде. Україна переможе. Рішення про наступ на Львів буде останнім рішенням в житті цих потвор. Просто знайте це», — написав у себе в соцмережах Андрій Садовий.

Як писав Leopolis.news, всі сили Львівщини готуються до будь-яких проявів агресії з боку білорусі, адже залишається ризик вторгнення з північного напрямку. Ексзаступник секретаря РНБО, генерал Сергій Кривонос вважає,   що загроза вторгнення з боку білорусі в Україну залишається високою.

Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news