logo
13/08
12/08
2 ...

У Львові онкологи успішно пролікували жінку на пізній стадії раку

02-07-2022 14:57615

У Львові онкологи успішно пролікували жінку на пізній стадії раку
Фото: ілюстративне

 Онкохірурги Першого медоб’єднання Львова пролікували 52-річну пацієнтку з діагнозом колоректальний рак. Хвороба у неї вже була на III стадії та поширилась у лімфатичні вузли. Щоб вилікувати пацієнтку, онкологи вдалися до комбінованої терапії.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

  Спершу, зокрема, провели курс хіміопроменевої терапії, а потім – хірургічне втручання. Спеціалісти відділення онкології та онкохірургії лапароскопічно видалили уражену частину прямої кишки та з’єднали її дві частини, щоб уникнути пожиттєвої стоми. І все це вдалось зробити через невеликі розрізи. Тож на п’ятий день після операції пацієнтку виписали додому.

«Основними симптомами колоректального раку є часті закрепи або діарея, біль у животі, здуття, виділення крові під час дефекації, різке схуднення, анемія. Аби попередити розвиток онкології, людям після 45 років варто проходити колоноскопію щонайменше раз у п’ять років, у випадку, якщо рак був у родичів – частіше», - застерігають лікарі Першого медичного об’єднання Львова.

Огляд – безкоштовний за скеруванням сімейного лікаря. Онкологи та онкохірурги Першого медоб’єднання лікують пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, грудної порожнини, заочеревинного простору, органів жіночої репродуктивної системи та грудної залози.

Записатися на консультацію та обстеження можна за телефонами: +38 (067) 118 09 19; +38 (066) 018 09 19.

Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news