logo
13/08
12/08
2 ...

У Мостиськах відкрили відреконструйований стадіон «Карпати» (ФОТО)

03-07-2022 19:25734

 У Мостиськах відкрили відреконструйований стадіон «Карпати» (ФОТО)
Фото: loda.gov.ua

Сьогодні, 3 липня, у місті Мостиська урочисто відкрили відреконструйований стадіон.

Модернізували спортивний простір за кошти обласного бюджету в межах реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021-2025 роки та співфінансування із бюджету Мостиської територіальної громади у 2021 році, інформує пресслужба ЛОВА.

Участь у відкритті спортивного об’єкту взяв заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.«Цей стадіон – один з тих сотні проєктів, які ми спільно, в єдності реалізували на Львівщині. Я дякую кожному, хто долучився до його реалізації, кожному, хто щоденно стоїть за інтереси громади. Звісно, у громаді ще багато роботи, але Львівська ОВА завжди була, є і буде надійним партнером, другом, порадником громадам та тим її представникам, які працюють на розвиток. Я впевнений, що невдовзі ми здобудемо перемогу у боротьбі з ворогом і буде мир і буде ще сотні реалізованих проектів для наших дітей, для наших громад»,-  зазначив Іван Собко.Вартість будівництва складає майже 9 млн грн, з них 6,8 мл грн з обласного бюджету.

На території комплексу відбудували бігові доріжки та, відповідно до європейських стандартів, розширили площу спортивного поля. Торік завершили основні будівельні роботи. Крім великого поля для занять футболом тут облаштували й волейбольний майданчик.

Зазначимо, що торік в області  реалізовувалась Комплексна програма розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021-2025 роки. Загалом з обласного бюджету на облаштування майданчиків та модернізацію спортивних споруд скерували майже 36  мільйонів гривень

За ці кошти облаштували 24 об’єкти спортивної інфраструктури, з яких:

-          16 майданчиків зі штучним (трав’яним) покриттям;

-          5 майданчиків з наливним покриттям;

-          3 – модернізація спортивних споруд (стадіони у м. Стрий, м. Сокаль, м. Мостиська).

Також в межах програми облаштували 20 локацій, а саме закупили тренажерне обладнання на облаштування «Активних парків».

Leopolis.news