logo
10/08
09/08
08/08
2 ...

Зареєстровано законопроект про вільне пересування військовозобов’язаних (ДОКУМЕНТ)

06-07-2022 12:24304

Зареєстровано законопроект про вільне пересування військовозобов’язаних (ДОКУМЕНТ)
Фото: УНІАН

Проект закону, яким пропонується скасувати заборону, чинну для військовозобов'язаних, вже зареєстрували у Верховній Раді.

У Верховній Раді низка народних депутатів зареєструвала проект закону, яким пропонують внести зміни до низки законів, якими військовозобов'язаним забороняється залишати межі їхніх місць проживання без дозволу територіального центру комплектування, пише УНІАН.

У парламенті зареєстровано законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення порядку виїзду призовників, військовозобов'язаних та резервістів з місця проживання в межах України.

Нардеп Дмитро Чорний на своїй сторінці в Facebook опублікував порівняльну таблицю до проекту закону.

У таблиці зазначено, що із законів України «Про військовий обов'язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та «Про правовий режим воєнного стану» пропонують виключити норми, які стосуються заборони на переміщення військовозобов'язаних.

Як повідомляли, сьогодні Генеральний штаб ЗСУ нагадав, що через воєнний стан забороняється виїзд призовників, військовозобов’язаних та резервістів з місця проживання без відповідного дозволу.

Генштаб повідомив, що військовозобов’язані мають отримати дозвіл на виїзд лише за межі областей.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news