logo
13/08
12/08
2 ...

Бориславська громада отримала від Іспанії сучасний УЗД апарат (ФОТО)

06-07-2022 16:15372

Бориславська громада отримала від Іспанії сучасний УЗД апарат (ФОТО)
Фото: Львівська ОВА

Дрогобицька районна військова адміністрація спільно із Благодійним Фондом «Коло» та у співпраці з іспанськими партнерами, а саме організацією Aga-Ucraina, передали дороговартісне УЗД обладнання для Бориславської громади.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Сучасний діагностичний медичний пристрій скерували для хірургічного відділення Центральної міської лікарні Борислава.

Отриманий УЗД апарат унікальний тим, що завдяки ньому можна буде обстежити різні органи людини та зробити повноцінну діагностику здоров’я. Окрім того, обладнання, яке передали для Центральної  міської лікарні Борислава, є багатофункціональним. Його використовуватимуть для акушерства та гінекології, а також дослідження серця та судин (кардіологія).

Орієнтовна вартість такого обладнання становить 300 тисяч гривень.

УЗД пристрій буде доступним абсолютно для всіх мешканців Бориславської громади, а також для внутрішньо переміщених українців та українок, які зараз мешкають у нашому регіоні.

«До цього часу у лікарні не було якісного УЗД апарату. Зараз завдяки співпраці з іноземними партнерами нам спільно вдалося скерувати його для лікарні, де окрім декількох тисяч місцевих жителів, тепер отримують медичні послуги і наші внутрішньо переміщені земляки. І це не перша, і поки не остання така ініціатива. Вже найближчим часом до нас прибуде медична мобільна клініка з Німеччини, яку також скеруємо для однієї з громад району», — зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк під час передачі УЗД обладнання для Бориславської громади.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news