logo
12/08
11/08
08/08
07/08
04/08
03/08
02/08
01/08
2 ...

Нардеп та олігарх Новинський склав депутатський мандат

06-07-2022 14:14517

Нардеп та олігарх Новинський склав депутатський мандат
Фото: ілюстративне

Бізнесмен та політик Вадим Новинський вирішив скласти повноваження народного депутата України.

 

Про це Новинський повідомив у Facebook та додав копію своєї заяви.

«У 2019 році мені надали довіру виборці міста Маріуполя, інтереси яких я представляв у Верховній Раді України протягом 3 років.

Це був плідний час спільної роботи. Разом із міською владою міста Маріуполя ми реалізували багато проєктів, які вимагали законодавчої підтримки та злагодженої взаємодії з урядом.

І в нас це вийшло. Маріуполь став одним із центрів зростання в Україні, прикладом самоврядування, та містом із високим рівнем життя. То справжній зразок того, яким міг би стати весь мирний Донбас. Якби не війна...

Багато з того, що було зроблено, знищено війною. Значна частина моїх виборців вимушено покинула рідне місто», – написав Новинський.

Він заявив, що протягом усього цього часу займався і продовжує займатися проблемами громадян, які постраждали від бойових дій, – і не лише маріупольців.

Новинський зазначив, що ініційований ним Фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці направляв до Маріуполя та інших населених пунктів України гуманітарну допомогу та медикаменти – і виступав у цій справі спільно з Українською православною церквою,

«У нових драматичних обставин, що виникли після окупації Маріуполя, вважаю, що буду ефективнішим не в політиці, а в гуманітарній, громадській та виробничо-економічній діяльності. Зараз відверто не до політики – час та обставини диктують інші пріоритети.

Я прийняв рішення скласти повноваження народного депутата України та зосередитись на гуманітарних проєктах, на розвитку національної економіки, служінні Українській Православній Церкві та на відновленні зруйнованих храмів», – повідомив Новинський.

Він також пообіцяв особливу увагу приділяти проєктам «післявоєнного економічного відродження України як країни індустріальної, високотехнологічної та високоосвіченої».

«Упевнений, що у цій практичній роботі я можу принести більше користі для України загалом та для людей, які підтримали мене у 2019 році», – пояснив Новинський.

«Моя команда вже працює над тим, щоб забезпечити українські населені пункти «швидкої», медичними препаратами, продуктами. Попереду реалізація програм по післявоєнному відродженню України та її економіки, відновлення заводів та інфраструктури, нові проекти, які забезпечать людей новими робочими місцями.

Я впевнений, що мої виборці зрозуміють моє рішення. Після війни я допомагаю з відродженням Маріуполя міста, яке стало для мене рідним, всіма силами і в міру моїх можливостей.

З щирою вдячністю до своїх виборців та з повагою до колег, які працюють у Верховній Раді України», – додав Новинський.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news