У пункті пропуску «Краковець – Корчова» збудували додатковий термінал для автобусів

https://leopolis.news/post/67210/-u-punkti-propusku-krakovec--korchova-zbuduvaly-dodatkovyy-terminal-dlya-avtobusiv

06/07/2022

Модернізація пункту пропуску стартувала близько 30 днів тому, повідомляє пресслужба Укравтодору.

«Уже збільшено кількість смуг для вантажівок з 4 до 10 та створено додаткові павільйони для митного та паспортного контролю.  Сьогодні ж, завершено будівництво майданчика для додаткового автобусного термінала, що дозволить збільшити пропускну здатність МПП. Так, протягом доби виїзд з України матимуть змогу оформити 50 автобусів замість 34, а кількість автобусів, що в’їжджають збільшиться орієнтовно на 7%», - зазначили в Укравтодорі.

Також за домовленістю сторін збільшено кількість працівників прикордонної та митної служб на оновленому пункті пропуску. 

 

«У якості швидкого та ефективного рішення наші партнери із польської сторони також надали спеціальні контейнерні модулі, які дозволили невідкладно запустити роботу», - додали в Укравтодорі.

Нагадаємо ініціативу проєкту «Відкритий кордон»  започатковано в рамках домовленостей Президента України Володимира Зеленського та Президента Польщі Анджея Дуди. Необхідність проєкту викликана блокадою українських портів та наступним різким зростанням навантаження на сухопутні пункти перетину кордону. 

У цілому графік реалізації організаційних системних рішень у рамках проєкту «Відкритий кордон», у термін до вересня – листопада 2022 року, передбачає:

  • підписання міждержавної угоди з Республікою Польща щодо здійснення спільного митного контролю;
  • впровадження електронної інформаційної системи в пункті пропуску;
  • внесення змін до Митного кодексу України (щодо необхідності паралельного використання загальної декларації прибуття та попередніх повідомлень, попередніх декларацій);
  • передачу інфраструктури пункту пропуску «Краковець – Корчова» на баланс єдиного балансоутримувача.

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news