logo
10/08
2 ...

12 спортсменів Львівщини представляють Україну на Всесвітніх іграх у США

06-07-2022 21:52429

12 спортсменів Львівщини представляють Україну на Всесвітніх іграх у США
Фото: Львівська ОВА

Сьогодні, 7 липня, у США стартують Всесвітні ігри з неолімпійських видів спорту. Це міжнародні комплексні змагання з видів спорту, що не входять до програми Олімпійських ігор.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Участь у змаганнях візьмуть понад 3500 спортсменів, що представляють понад 100 країн. За медалі у Бірмінгемі позмагаються і українські спортсмени, зокрема у складі національної збірної виступлять 12 атлетів Львівщини.

Найбільше представників від нашої області змагатиметься у спортивній акробатиці. Це титулована четвірка майстрів спорту України міжнародного класу Святослава Кукурудза, Юрія Пуша, Юрія Савки та Тараса Яруша та змішана пара майстрів спорту України Богдана Іваника та Анастасії Семенович. А в стрибках на акробатичній доріжці побореться за нагороди дрогобичанин Віталій Войтів.

За медалі також позмагаються заслужені майстри спорту України Станіслав Горуна, та Галина Мельник та майстриня спорту України міжнародного класу Катерина Крива.

У спортивному орієнтуванні львівські атлети Олександр Кратов та Олена Бабич представлять Україну у середній дистанції, в естафеті та спринті. Змагання триватимуть до 17 липня.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news