logo
26/11
25/11
24/11
23/11
20/11
18/11
16/11
2 ...

Венедіктову призначать на нову посаду на дипломатичному фронті – Арахамія

19-07-2022 17:34739

Венедіктову призначать на нову посаду на дипломатичному фронті – Арахамія
Фото: pravda.com.ua

Колишню генеральну прокурорку України Ірину Венедіктову можуть призначити на нову посаду на дипломатичному фронті.

Про це розповів голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія в ефірі національного марафону, передає Суспільне.

«Провели зустрічі з пані Венедіктовою, пройшла абсолютно нормально зустріч, ми поспілкувалися і, в принципі, можна сказати, за згодою сторін, вона добровільно пішла з посади. Ми чекаємо вже за кілька днів чи можливо за тиждень її нове призначення на дипломатичному фронті», – розповів Арахамія.

Він також повідомив, що з кандидатурою на посаду генпрокурора, вірогідно, визначаться на наступному засіданні, яке відбудеться між 27 та 29 липня.

Як писав Leopolis.news, Верховна Рада під час сьогоднішнього засідання підтримала звільнення Ірини Венедіктової з посади Генпрокурора України.

Нагадаємо, 17 липня президент України Володимир Зеленський усунув з посади главу СБУ Івана Баканова і відсторонив від посади генерального прокурора Ірину Венедіктову.

Ірина Венедіктова обіймала посаду генпрокурора із 17 березня 2020 року. Раніше вона входила до команди радників та експертів з питань судової системи президента Володимира Зеленського, також до призначення на посаду була депутаткою Верховної ради IX скликання.

Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news