logo
04/10
03/10
02/10
30/09
29/09
28/09
26/09
25/09
24/09
23/09
2 ...

Під ознаки закону про олігархів підпадають 86 осіб – Данілов

20-07-2022 17:39835

Під ознаки закону про олігархів підпадають 86 осіб – Данілов
Фото: rnbo.gov.ua

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів нараду щодо стану виконання Закону України «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)».

Про це інформує пресслужба РНБО.

Секретар РНБО України на нараді зазначив, що нині під ознаки, визначені Законом, підпадають близько 86 осіб.

О. Данілов нагадав, що цей Закон введено в дію 7 травня поточного року, і рішенням РНБО від 29 червня 2022 року, введеним у дію Указом Президента України від 29 червня 2022 року № 459, затверджено Положення про Реєстр осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів), порядок його формування і ведення.

За його словами, Положення визначає реалізацію організаційних засад функціонування системи запобігання надмірному впливу олігархів та порядок застосування заходів впливу до них. Формування та ведення Реєстру забезпечується Апаратом РНБО України.

Учасники наради обговорили інформацію щодо основних етапів формування та ведення Реєстру, а також проблемні питання реалізації згаданого Закону. О. Данілов акцентував на важливості посилення міжвідомчої співпраці для підвищення ефективності його виконання.

За результатами наради дано ряд протокольних доручень Кабінетові Міністрів України, Антимонопольному комітетові України, Службі безпеки України та Національному банкові України.

У нараді взяли участь прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, перший віце-прем’єр-міністр України Юлія Свириденко, міністр юстиції України Денис Малюська, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, голова АМКУ Ольга Піщанська, т.в.о. голови Служби безпеки України Василь Малюк, посадові особи Апарату РНБО України.

Leopolis.news