logo
04/10
03/10
02/10
30/09
29/09
28/09
26/09
25/09
24/09
23/09
2 ...

Почався процес деколонізації, дерусифікації і денуклеаризації ерефії – Данілов

28-07-2022 15:43636

Почався процес деколонізації, дерусифікації і денуклеаризації ерефії – Данілов
Фото: bbc.com
Секретар РНБО Олексій переконаний, що розпочавши повномасштабну війну проти України, військово-політичне керівництво росії запустило процес, фактично, самознищення держави.

Про це Олексій Данілов написав на своїй сторінці у Facebook.

«24 лютого – день найбільшої російської геополітичної катастрофи: запуск процесу остаточної деструкції пострадянського простору і деколонізації російської квазіфедерації», - зазначив Олексій Данілов.

Політик перерахував «здобутки» та спрогнозував перспективи росії:

«1. Запущено механізм втрати домінуючого впливу росії на країни, які входять до складу СНД. рф продемонструвала, що вона є реальною і безпосередньою загрозою державному існуванню для країн пострадянського простору.

2. Країни Центральної Азії та Кавказу починають динамічну переорієнтацію власного стратегічного зовнішньополітичного вектору з росії на інші держави – Туреччину, ЄС, Китай, – які можуть виступити гарантами їх безпеки від рецидивів постімперських судом.

3. Руйнується роль та значення міждержавних об’єднань ОДКБ, ЄЕП, які починають розглядатися їх учасниками як загрози національному суверенітету й інструменти російської зовнішньополітичної експансії.

4. Дано старт відцентровим рухам для національних республік та інших народів, які тимчасово входять до складу рф. Татарстан, Ічкерія, Саха, народи Сибіру, Уралу, Далекого Сходу та багато інших стають на шлях усвідомлення свого колоніального статусу, пробудження національної самосвідомості та готовності до боротьби за своє незалежне існування.

5. Формуються всі необхідні передумови для фрагментації російського федерального квазіутворення, руйнації системи управління, побудованої на насиллі, для активних акцій громадської непокори та розгортання визвольного руху національних республік і народів проти кремлівської влади.

Весь демократичний світ має допомогти національним республікам і народам позбутися колоніального гноблення зі сторони московії для реалізації своїх міжнародно визнаних прав на незалежність, самовизначення й відокремлення.

Свобода народів – це повна деколонізація росії!

Деколонізація, дерусифікація і денуклеаризація ерефії!

А ЗСУ допоможе вирвати гнилі й отруйні російські імперські зуби!», - наголосив Олексій Данілов.

Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news