logo
15/08
14/08
12/08
11/08
10/08
08/08
2 ...

Hutsul Planet презентував патріотичний сингл до Дня Української Державності (ВІДЕО)

28-07-2022 18:51304

Hutsul Planet презентував патріотичний сингл до Дня Української Державності (ВІДЕО)

Команда Hutsul Planet із Коломиї на День Української Державності перезентувала сингл «Духом єдиним».

Як зазначає  автор пісні «Духом єдиним», засновник масштабного культурологічного руху Hutsul Planet Михайло Балух, за понад п’ять місяців війни росії проти України на нашій землі уже, мабуть, не залишилося людини, яка б не вірила у перемогу. А все – завдяки тому незламному українському духові наших воїнів, який щодня здобуває все нові перемоги на воєнному фронті.     

«Духом єдиним» – уже третій сингл Hutsul Planet з часу повномасштабного вторгнення ворога на українську землю. Дві попередні пісенні прем’єри – «Вітер свободи» та «Гаївка (1922-2022)» - підтримали на дусі мільйони українців з усього світу: команда проекту щодня отримує сотні повідомлень із словами вдячності за правдивий патріотичний контент, який зараз так потрібен Україні.

Обкладинкою нового синглу Hutsul Planet «Духом єдиним» став малюнок відомого гуцульського дизайнера Ярослава Шкрібляка. Митець присвятив свою ілюстрацію усім новітнім Героям України: зобразив верхи на коні мужнього українського воїна, який подолав двоголового орла, - як легендарний Юрій-Змієборець змія.      

Leopolis.news