logo
15/08
14/08
12/08
11/08
10/08
08/08
2 ...

Львівська поетеса Наталія Калиновська удостоєна міжнародної премії

01-08-2022 12:06497

Львівська поетеса Наталія Калиновська удостоєна міжнародної премії

Престижною міжнародною премією «Культурна дипломатія» нагороджена відома львівська поетеса Наталія Калиновська – членкиня Національної спілки письменників України, Всеукраїнського об’єднання «Письменники Бойківщини», Національної спілки журналістів України, Заслужений діяч естрадного мистецтва України. менеджер, старший викладач НУ «Львівська політехніка».

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news 

Наприкінці липня рішення про присудження міжнародної премії, якою до того були нагороджені видатні таланти світу, ухвалили у Києві ГО «Грандів, рейтингів та номінацій», БО «Комітет з громадських нагород України» спільно з експертною радою.

Високу мистецьку нагороду Наталія Калиновська удостоєна за творчий доробок та активну громадську діяльність. Вона авторка більше двадцяти поетичних збірок, десять її віршів композитори поклали на ноти і вони стали популярними піснями, які виконують відомі солісти Богдан Косопуд, Зіновій Гучок та інші. 

Наталія Леонідівна заснувала  обласний молодіжний літературний конкурс «У римах світлих оживає слово», який переріс у всеукраїнський. З дитячих віршів видала збірку «Голоси війни». Львів’яни її знають і пам’ятають ще й як ведучу естрадних програм, концертів і фестивалів.

Зазначимо, що до того за плідну поетичну творчість та мистецьку діяльність Наталія Калиновська були нагороджена дипломами лауреата та медалями «За вірність національній ідеї», «За вірність заповітам Кобзаря», «За служіння мистецтву», удостоєна  «Почесної золотої відзнаки». Невдовзі побачить світ її нова збірка віршів. «Це, – сказала вона, – її внесок у розвиток та зміцнення української справи, а отже і в перемогу над ворогом. Бо так не хочеться, щоб діти – учасники літературного конкурсу, писали вірші про війну, яку на нашій миролюбній землі розпалила ненависна московія».

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news