logo
15/08
2 ...

До Львова приїде відомий пластичний та реконструктивний хірург із Австрії: як записатися на огляд

02-08-2022 19:29189

До Львова приїде відомий пластичний та реконструктивний хірург із Австрії: як записатися на огляд
Фото: пресслужба Львівської міської ради

Триває запис на консультації до відомого дитячого пластичного і реконструктивного хірурга обличчя та шиї із Австрії, який приїде до Першого медоб’єднання Львова.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Уже 5-11 вересня маєте унікальну можливість записатися на консультацію до лікаря Міхаеля Рудеса. Він прийматиме діток від 5-ти років із вродженими та набутими деформаціями вушної раковини. А також проводитиме реконструктивні втручання на обличчі потерпілим внаслідок воєнних дій дітям.

Ми об'єднуємо зусилля найкращих спеціалістів, аби стати ще кращими і розширити спектр медичних послуг для наших найменших пацієнтів», - зазначають медики.

Цьогорічний візит лікаря до України відбувається під егідою Європейської асоціації пластичних хірургів обличчя (EAFPS) та Європейської асоціації Отоларингологів, хірургів голови та шиї (FEBORL-HNS).

Щоб отримати допомогу, достатньо зателефонувати за номером: 067 701 79 20.

Довідка

Міхаель Рудес – отоларинголог, завідувач відділення ЛОР та хірургії голови і шиї Державної лікарні Верхня Штирія (Австрія), член Європейської ради з отоларингології, хірургії голови та шиї. Основні напрямки його діяльності – пластична та реконструктивна хірургія голови та шиї, малоінвазивна ендоскопічна та мікроскопічна хірургія голови та шиї.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news