logo
04/10
2 ...

Оновлена Стрийська міська поліклініка від початку серпня працює за новою адресою

05-08-2022 21:04874

Оновлена Стрийська міська поліклініка від початку серпня працює за новою адресою
Фото: Львівська ОВА

Лікарі вузької спеціалізації, які приймали пацієнтів на вул. Шевченка, 59, з 1 серпня працюють в приміщенні Стрийської центральної міської лікарні.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Як повідомили у Стрийській міській раді, переїзд поліклініки мав відбутися ще минулоріч та через затяжну пандемію та початок повномасштабної війни це вдалось зробити лише тепер.

У Стрийській центральній міській лікарні для зручності пацієнтів під поліклінку виділили перший поверх. Тепер всі 19 кабінетів медичних фахівців розташовані поруч один біля одного, що спрощує проходження медкомісії. Є денний стаціонар та кабінет езофагогастродуоденоскопії.

Також будівля оснащена пандусами відповідно до норм ДБН.

У поліклінічному відділені нова не лише адреса, а й приміщення. Завдяки фінансуванню НСЗУ тут вдалось капітально відремонтувати усі кабінети та коридори, закупити сучасні меблі.

До урочистого відкриття, яке відбудеться за декілька тижнів, у поліклініці підготують кабінет флюорографії, який на разі в старому приміщенні, а також відремонтують вхід та осучаснять реєстратуру.

До слова, у міській лікарні окрім приймального відділення, працюють також терапевтично-пульмонологічне, неврологічне, кардіологічне та паліативне відділення.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news