logo
27/11
26/11
24/11
23/11
21/11
17/11
11/11
02/11
18/10
17/10
02/10
29/09
24/09
2 ...

Олексій Резніков: Звіт Amnesty International – це свідчення втрати адекватності

04-08-2022 16:522418

Олексій Резніков: Звіт Amnesty International – це свідчення втрати адекватності
Фото: facebook.com/reznikovoleksii

Міністр оборони України Олексій Резніков нагадав, що єдина причина, чому сотні тисяч наших громадян ще живі, хоча вже могли б загинути, і що мільйони мають дім, хоча могли його втратити, – це самовіддані героїчні дії Сил Оборони України.

Про це йдеться у заяві міністра у відповідь на сьогоднішщній скандальний звіт Amnesty International.

Це доводять факти просто звірячого поводження російських окупантів:

- росіяни вже застосували проти мирного населення усі типи зброї, крім ядерної.

- росіяни вчиняють масові вбивства військовополонених.

- росіяни масово гвалтують жінок та дітей, калічать, грабують, нищать все живе.

- росіяни чинять злочин геноциду проти українського народу.

«Будь-які спроби поставити під сумнів право українців опиратися геноциду, захищати свої родини й домівки, захищати свої життя і життя своїх дітей, опиратися діям росії як держави-терориста – це збочення, у які б правові конструкції його б не маскували.

Будь-які спроби навіть побіжно урівняти неспровоковану російську агресію і Український самозахист, як це зроблено в матеріалі Amnesty International, – це свідчення втрати адекватності і спосіб знищити свій авторитет.

Україна – правова держава. Ми всебічно аналізуємо і даємо оцінку, у тому числі – юридичну, подіям на війні, як того вимагають наші зобов’язання», – зазначив Резніков.

«Але ми не дозволимо паплюжити нашу армію, наших ЗАХИСНИКІВ. Це я як юрист говорю.

Віримо в ЗСУ, в увесь сектор безпеки та оборони, волонтерів та лікарів, рятівників та залізничників, аграріїв та IT-спеціалістів, віримо в Українців і в Україну! Разом до перемоги», – наголосив міністр.

Зазначимо, що 4 серпня міжнародна правозахисна організація Amnesty International опублікувала звіт «Українська військова тактика ставить під загрозу мирне населення». У ньому зокрема ідеться, що військові базуються в житлових районах, включаючи школи та лікарні. Така тактика суперечить міжнародному гуманітарному праву, адже таким чином цивільні об’єкти перетворюються у військові цілі.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news