logo
08/08
07/08
05/08
04/08
03/08
02/08
2 ...

Канада відновила навчання українських військових

05-08-2022 15:2284

Канада відновила навчання українських військових
Фото: canada.ca

Канада відновила програму навчань UNIFIER для українських військових, вони  проходитимуть у Великій Британії, куди буде направлено до 225 канадських військовослужбовців.

 Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

«До 225 канадських військовослужбовців направлено до Великобританії для навчання українських військ. З їх допомогою наші солдати стануть нестримною силою», – зазначив міністр та додав, що вдячний Канаді за її непохитну підтримку України.

Більшість канадських військових працюватимуть інструкторами за підтримки підрозділу командування та управління для початкового розгортання терміном приблизно чотири місяці.

Перші з них прибудуть уже наступного тижня.

Як відомо, операція UNIFIER була розпочата в 2015 році на запит української сторони, а на початку цього року була розширена та продовжена до березня 2025 року. Тренувальна місія допомагає формувати та збільшувати можливості та спроможності силових структур України, разом з цим працюючи в напрямку досягнення взаємосумісності з НАТО.

Навчальна місія була тимчасово призупинена після повномасштабного вторгнення окупаційних військ рф в Україну в лютому 2022 року з зобов’язанням відновити навчання, коли і де дозволяють умови.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news