logo
06/10
2 ...

Підозри про новий штам Covid-19 на Львівщині не підтвердились

08-08-2022 19:14325

Підозри про новий штам Covid-19 на Львівщині не підтвердились
Фото: ілюстративне

Із Центру громадського здоров’я МОЗ на Львівщину надійшли результати 30 зразків тестів на Covid-19, у яких підозрювали наявність нового штаму Омікрон ВА.05, що зараз активно поширюється у Європі.

Про це інформує пресслужба ЛОВА.

Як повідомили у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ, у жодному із зразків нового штаму не виявили, натомість ідентифікували штам Омікрон ВА.2, наявність якого вже фіксували в Україні раніше. Окрім того, на визначення наявності нового штаму до ЦГЗ МОЗ з Львівської області скерували ще 14 зразків.

Нагадаємо, на Львівщині кількість випадків захворювання на Covid-19 зростає. Медики наголошують, вакцинація – це єдиний надійний захист від коронавірусу. Людина повинна отримати дві дози вакцини, як вакцинальний комплекс, а через шість місяців – зробити бустерну дозу. Також в Україні дозволена друга бустерна доза для людей, старших 60 років і для хто, хто має імунодефіцитні стани. Ця доза вводиться після чотирьох місяців після отримання першої бустерної дози. щоб отримати щеплення, слід звернутися до сімейного лікаря.

Leopolis.news