logo
29/09
28/09
14/09
28/08
23/08
22/08
17/08
12/08
09/08
04/08
29/07
27/07
21/07
2 ...

Важка і небезпечна війна росії в Україні далека від закінчення – Курт Волкер

09-08-2022 13:36543

Важка і небезпечна війна росії в Україні далека від закінчення – Курт Волкер
Фото: bbc.com

Колишній спеціальний представник США з питань України Курт Волкер переконаний, що кривава війна росії  триватиме довго, та Україна виживе як суверенна незалежна європейська демократія.

Про це він заявив в інтерв’ю Радіо Свобода колишній спеціальний представник США з питань України Курт Волкер.

«Ніхто не має бути занадто самовпевненим, це дуже важка і небезпечна війна, яка далека від закінчення. Україна зробила неймовірне, я хочу виразити захоплення українським народом, українськими військовими. Вони показали неймовірну силу, неймовірні здібності і рішучість у захисті своєї прекрасної країни. І це нікуди не зникне, ми знаємо, що в результаті Україна виживе як суверенна незалежна європейська демократія, безсумнівно», – сказав Волкер.

При цьому, за його словами, доведеться пройти «довгий шлях».

«У росії – багато зброї, в неї багато солдатів, вона буде використовувати їх без розбору. Вони не мають можливості захоплювати нові території, і це означає, що коли вони атакують, вони можуть знову запускати ракети по містах. І це жахливо для цивільного населення», – заявив Волкер.

Він додав, що, на його думку, українська армія справляється «дуже добре» в Херсонській області і має «великий прогрес» там.

«Але велика частина територій все ще контролюється росією. І в українців попереду довгий шлях, щоб відвоювати і повернути свої території, перемогти російські сили і змусити росію визнати, що вона більше не заволодіє частинами України», – наголосив колишній спеціальний представник США з питань України.

Президент України Володимир Зеленський заявив 6 серпня, що гарячі напрямки на Донеччині забирають «основні зусилля і багато життів». За його словами, ключове зараз, як і раніше, – це зброя для оборони України, але на тижні очікуються «хороші новини» від партнерів щодо пакетів підтримки.

8 серпня Пентагон анонсував пакет безпекової допомоги Україні на 1 мільярд доларів.

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news