logo
01/10
2 ...

У Львові для психологів проведуть безкоштовний семінар про лікування ПТСР у дітей та підлітків

09-08-2022 20:24329

У Львові для психологів проведуть безкоштовний семінар про лікування ПТСР у дітей та підлітків
Фото: ілюстративне. Автор - Роман Балук

У Львові для психологів проведуть дводенний семінар «Травма: лікування травматичного стресу і ПТСР у дітей та підлітків».

Його буде проводити відомий та досвідчений клінічний психолог та експерт у галузі дитячої травми Тригве А. Борве, Норвегія, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

 Відбуватиметься захід 11 і 12 серпня з 10.00 до 17.00 у Палаці культури ім. Гната Хоткевича, що на вул. Кушевича, 1. Участь безкоштовна. Є вільні місця, тому охочих закликають долучитись.

 Мета навчань: покращити розуміння та навички лікування серед спеціалістів.  Розглянути травму з  точки зору нейробіології, прихильності, когнітивної поведінки та важливість ролі опікунів, батьків.  Лікування наслідків травми; включаючи посттравматичний стресовий розлад, занепокоєння/напруження, що впливає на саморегуляцію та здатність навчатися.

  Безкоштовний семінар буде проводить при співробітництві двох Американських безприбуткових організацій: The Novi Community (https://www.novi.ngo/) та Ukraine Volya Foundation (https://www.ukrainevolya.org/).

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news