logo
04/10
2 ...

У школах Львова більше не живуть переселенці

10-08-2022 15:03257

У школах Львова більше не живуть переселенці
Фото: з архіву, автор: Роман Балук

У школах Львівської громади більше не живуть переселенці. Їх переселили в інші локації, щоб підготувати навчальні заклади до нового очного навчального року.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Як інформують в управлінні освіти Львівської міської ради, впродовж літа для переселенців, які проживали у міських школах, шукали нові місця проживання. Станом на серпень всі навчальні заклади вже звільнили для проведення офлайн-навчання. 

Зараз у закладах, де потрібно, проводять ремонтні роботи укриттів, закуповують необхідне оснащення, адже ключовий критерій для запуску очного навчального процесу – безпека дітей.

Нагадаємо, з початку воєнних дій Львів став головним центром з перебування та розміщення внутрішньо переміщених осіб, які шукали тимчасового (перед виїздом за кордон) чи постійного прихистку у безпечному місці. З 24 лютого понад 5 мільйонів людей пройшли через Львів, близько 2 мільйонів – перебували тут більш ніж 2,5 місяці, 200 тисяч знайшли тут прихисток та залишались жити. На початку війни понад 500 комунальних закладів міста стали прихистком для переселенців.

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news