logo
01/10
30/09
29/09
2 ...

На військовому аеродромі, який білорусь віддала рф, пролунали вибухи

11-08-2022 08:50284

На військовому аеродромі, який білорусь віддала рф, пролунали вибухи
Фото: АЕРОДРОМУ \\\"ЗЯБРОВКА\\\", GOOGLE

У районі аеродрому «Зябровка», який знаходиться неподалік білоруського міста Гомель, було чути вибухи і видно спалахи.

Про це пише «Українська правда» з посиланням на Беларускі Гаюн.

За попередньою інформацією, за 10 хвилин було видно щонайменше 4 спалахи.

Інформацію про спалахи підтверджують відразу кілька джерел. За різними даними, починаючи з 00:30 було не менше 8 спалахів.

Беларускі Гаюн зазначає, що «раніше МО РБ повідомило про проведення навчань військ ППО та ВПС із бойовою стрільбою, чи пов'язані вони зі спалахами в районі «Зябровки» – невідомо».

Згодом Беларускі Гаюн повідомив, що офіційна версія вибухів та спалахів у Зябрівці сьогодні вночі – спалах двигуна.

«Сьогодні вранці прес-служба МО РБ прокоментувала вибухи та спалахи у районі аеродрому «Зябрівка» (Гомельський район), про які повідомлялося вночі.

Так, 10 серпня близько 23 години під час контрольного пробігу однієї з одиниць техніки після проведеної заміни двигуна сталося її займання. Особовим складом своєчасно вжито заходів щодо гасіння. Постраждалих немає.

Зазначимо, що повідомлення про щонайменше 8 спалахів почали надходити з 00.30 21 серпня. При цьому МО РБ повідомляє, що «інцидент» стався близько 23.00 10 серпня.

 

Також додамо, що вночі провладні телеграм-канали повідомляли, що на аеродромі все гаразд, нічого позаштатного не відбувається», – йдеться у повідомленні.

Раніше, 7 липня заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов заявив, що «білорусь віддала аеродром «Зябровка» під контроль росіян».

«Аеродром «Зябровка» в білорусі вже повністю контролюється росіянами. Наразі там облаштовується російська військова база. На території аеродрому перебуває ракетний дивізіон ракетного комплексу «Іскандер – М» та дивізіон С-400», – сказав він.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news