logo
06/10
05/10
2 ...

Центру національно-патріотичного виховання молоді Самбірщини отримав гуманітарну допомогу

11-08-2022 12:44212

Центру національно-патріотичного виховання молоді Самбірщини отримав гуманітарну допомогу
Фото: Самбірської РВА

За сприяння заступника начальника Львівської ОВА Юрія Бучка та начальника Самбірської РВА Івана Ільчишина «Центр національно-патріотичного виховання молоді імені Кирила Осьмака», що в селі Сприня, отримав гуманітарну допомогу від одного обласного гуманітарного штабу.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.

Для потреб  цього важливого закладу передано різну техніку, набори посуду, спортивний інвентар, ліки, продукти харчування та інші необхідні речі. Цим самим команда Максима Козицького забезпечила покращення матеріально-технічної бази Центру національно-патріотично виховання ім. Кирила Осьмака.

Нагадаємо, що тиждень тому Юрій Бучко та Іван Ільчишин урочисто нагороджували юних переможців футбольних турнірів, які тут проводилися. Зокрема, це розіграш «Кубку Прикарпаття». Тоді й конкретно вивчили, що потрібно, чого бракує для повноцінної діяльності. Відтак представники влади виконали обіцяне.

Важливим є те, що на території Центру буквально з перших днів повномасштабної агресії росії і до травня знайшли притулок та проживали внутрішньо переміщені особи з Одеси, Южноукраїнська, Білої Церкви, Ірпеня, Броварів, Малніва.

А зараз тут перебуває понад тисяча діти з різних районів Львівської області та із сімей біженців. У Сприні вони не лише зміцнюють своє здоров’я серед зелені природи підгір’я Карпат, а й беруть активну участь у навчально-тренувальних зборах та різноманітних спортивних змаганнях.

«Ми бачимо, що одночасно, – зазначив Юрій Бучко, – в Центрі триває активний процес національно-патріотичного виховання. І це закономірно. Адже у Сприні споруджено єдиний пам’ятник засновникам Української Головної Визвольної Ради (УГВР), функціонує музей-криївка УПА. Таким чином молодь з різних куточків України має можливість вивчати правдиву історію, яка творилася і в цьому селі. Ось чому важливим є зміцнення матеріально – технічна база. Над цим і спільно працюємо».

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news