logo
01/10
30/09
29/09
2 ...

рф може втратити членство в ООН – петиція Kick Russia out of the UN зібрала уже 70 тис. голосів

14-08-2022 19:05341

рф може втратити членство в ООН – петиція Kick Russia out of the UN зібрала уже 70 тис. голосів

Українські правозахисники і політтехнологи створили петицію на міжнародній платформі Change.org з вимогою вигнати росію з ООН.

Вони дослідили, що після ІІ світової війни колишній радянський союз, Україна і Білорусія стали державами-засновницями ООН. Здобувши незалежність Україна і Білорусія оновили свої правоустановчі документи, а росія начебто за умовчуванням стала правонаступником радянського союзу, що не передбачено жодним документом Організації Об’єднаних Націй.

Відтак, автори петиції просять у Антоніу Гутерреша та ООН надати документи, які засвідчують підстави членства росії в ООН. У разі відсутності таких документів – агресор автоматично втратить своє членство.

Кожен українець може підписати цю петицію і зробити свій внесок у усунення агресора від можливості впливу на світову геополітику. Розуміємо, що ООН дискредитувала себе під час війни, але пам’ятаємо, що росія має в ООН право вето, і саме цим правом вона блокує усі демократичні рішення, саме завдяки своїй участі вона має вплив на Генсека ООН.

Організації Об’єднаних Націй вагома і впливова організація, яка при авторитетному керівникові має великі важелі формування світової політики.

Текст петиції:

«З нинішнім членством в ООН Росія не є ні частиною ради, ані її членом, адже не пройшла процедуру вступу в ООН, згідно зі статтею 4 Статуту ООН.

Відповідно до статті 23 Статуту ООН, Росія не є постійним членом Ради безпеки ООН!

У нинішньому Статуті ООН сказано, що Радянський Союз ще існує, а Росія взагалі не згадується.

Ми просимо Антоніу Гутерреша та ООН надати документи, які засвідчують підстави членства Російської Федерації в ООН. У разі відсутності таких документів – ми вимагаємо припинити фіктивне членство Російської Федерації в ООН.

Двері ООН для Російської Федерації мають бути зачинені, тому що для вступу до ООН, Російська Федерація, відповідно до 4 статті Статуту ООН, повинна зупинити агресивну війну в Україні та повернутись до міжнародно визнаних кордонів. Тільки миролюбиві держави можуть стати членами ООН.

 Такий курс дій позбавить Росію права вето в ООН, яке блокує багато мирних рішень, і відновить мир і порядок у міжнародному співтоваристві.

Марічка МУХА, для Leopolis.news