logo
04/10
03/10
02/10
01/10
30/09
29/09
2 ...

«Бавовна» у Криму пошкодила залізницю: сполучення з материковою Україною більше нема

16-08-2022 12:53838

«Бавовна» у Криму пошкодила залізницю: сполучення з материковою Україною більше нема
Фото: Укрзалізниця

Через вибух на складі російських боєприпасів пошкоджено залізницю у Джанкойському районі окупованого Криму, потяги з росії зупинятимуться у Владиславівці, поблизу Феодосії.

Російське пропагандистське агентство ТАСС з посиланням на екстрені служби повідомляє, що у Джанкойському районі «внаслідок детонації боєприпасів пошкоджено залізничне полотно між станціями Азовське та Роз'їзд 10 км».

Затримано три потяги, в яких прямували 2 тисячі осіб. До вечора на цій ділянці мають пройти ще п'ять потягів, на яких прямують майже 3 тисячі осіб.

Пасажирів доставляють автобусами до пунктів тимчасового розміщення.

Так званий «голова Криму» Сергій Аксьонов повідомив, що потяги, що прямують до Криму з материкової частини росії, будуть завершувати маршрут у районі Феодосії, на станції Владиславівка.

«Після консультації з керівництвом Кримської залізниці прийнято рішення: усі пасажирські потяги, що прямують із материка, зупиняти у Владиславівці, пересаджувати людей на автобуси. До найближчих автостанцій буде повністю організовано розвезення людей», – сказав Аксьонов.

Окрім детонації на майданчику з боєприпасами у селищі Майське, повідомлялося про пожежу на трасформаторній підстанції у Джанкої. Там пожежу локалізували.

У міноборони росії підтвердили вибухи на складі із боєприпасами в районі села Майське Джанкойського району в окупованому Криму.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news