logo
04/10
2 ...

Козицький скасував низку розпоряджень голови Дрогобицької РВА

16-08-2022 16:028225

Козицький скасував низку розпоряджень голови Дрогобицької РВА
Фото: 4studio.com.ua

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький скасував низку розпоряджень голови Дрогобицької районної військової адміністрації. Відповідний документ про це з’явився на офіційному сайті ЛОВА. 

Скасовані розпорядження голови Дрогобицької районної військової адміністрації від 15.07.2020 № 198 «Про продовження строку дії договору на перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі Дрогобицького району», від 15.07.2020 № 200 «Про продовження строку дії договору на перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі Дрогобицького району» та від 23.07.2020 № 206 «Про продовження строку дії договорів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району».

Очільник області скасував згадані розпорядження свого підлеглого з метою створення рівних умов для роботи усіх суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері автомобільного транспорту на підставі листа Дрогобицької міської ради від 07.07.2022 № 71-76/0/22 та враховуючи Протокол наради щодо роботи громадського транспорту на території Дрогобицького району.

Голова Львівської ОВА зобов’язав Дрогобицьку районну військову адміністрацію забезпечити дострокове розірвання діючих договорів та додаткових угод на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 147 Дрогобич АС – Трускавець (зал. вокзал) (вісімнадцять транспортних засобів), № 148А Стебник АС – Дрогобич АС (п’ять транспортних засобів), № 146 Стебник АС – Східниця АС (шість транспортних засобів) та № 133 Дрогобич АС – Михайлевичі (один транспортний засіб), а також надати управлінню транспорту та зв’язку обласної військової адміністрації та Дрогобицькій міській раді паспорта вищезазначених маршрутів відповідно до розмежування організації пасажирських перевезень органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Управління транспорту та зв’язку обласної військової адміністрації та Дрогобицькій міській раді доручено забезпечити організацію роботи зазначених вище приміських автобусних маршрутів загального користування на території Дрогобицького району відповідно до вимог чинного законодавства України.

Маркіян ВОЙТОВИЧ, Leopolis.news