logo
28/11
27/11
26/11
2 ...

Студенти спільно з Фондом Притули відправили на фронт 10 автівок

17-08-2022 15:22525

Студенти спільно з Фондом Притули відправили на фронт 10 автівок
Фото: пресцентр ЛНУ ім. І. Франка

Студентський уряд Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Благодійним Фондом Сергія Притули організували Всеукраїнську благодійну акцію «Бакалавр 4.5.0», метою якої був збір коштів на 10 автомобілів для Збройних сил України.

Згодом ініціативу підтримали чимало студентів інших закладів вищої освіти України, інформує пресцентр ЛНУ ім. І. Франка.

Загалом до благодійної акції долучилися 19 українських ЗВО – Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Державний податковий університет, Державний університет «Житомирська політехніка», Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, Національний університет «Острозька академія», Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Львівський державний університет внутрішніх справ, Міжнародний європейський університет, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Ужгородський національний університет, Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Київський університет імені Бориса Грінченка, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, Запорізький національний університет та Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

«Академічна стипендія студента зараз – це 2 000 грн на місяць. Але хіба це може стати на заваді, коли мова йде про армію? Студентський уряд Львівського національного університету імені Івана Франка доєднався до збору на Пекельні Тачки для ЗСУ, до них долучилися ще 19 навчальних закладів. Бо для них війна – це не пусті слова: у когось воюють одногрупники, у когось – тато, брат чи навіть мама. І поки військові стоять на передніх рубежах, хтось інший має змогу вчитися. 10 пікапів від наших студентів вже поїхали робити «смерть ворогам» у різних підрозділах. Це – фізичний прояв вдячності, швидка евакуація військових, оперативне переміщення між позиціями та неочікувана бавовна в тилу ворога», – зазначають у Благодійному Фонді Сергія Притули.

Очільниця Студентського уряду Університету Ангеліна Бережненко ділиться, що це справді той мінімум, який вдалося реалізувати як знак подяки нашим мужнім воїнам за те, що ми маємо можливість здобути звання бакалавра у час війни: «Знаєте це відчуття, коли ти щось добре зробив для наших військових? Потім, звичайно, здається, що робиш недостатньо, але сьогодні нам є чим поділитися – 10 автівок уже в дорозі до тих, хто їх потребує. Це 10 позашляховиків, 10 подяк нашим військовим від освітньої спільноти України в рамках благодійної акції «Бакалавр 4.5.0. Це подяка за те, що попри війну ми маємо змогу здобувати освіту: ми захищаємо дипломи, поки ЗСУ захищають нас».

Студентський уряд Львівського університету висловлює щиру подяку Благодійному Фонду Сергія Притули, усім студентам, аспірантам, викладачам і працівникам українських закладів освіти, а також усім небайдужим за участь у благодійній акції.

Leopolis.news