logo
05/10
04/10
03/10
30/09
29/09
2 ...

В Україні стартував відбір на Євробачення-2023

17-08-2022 20:13345

В Україні стартував відбір на Євробачення-2023

17 серпня Суспільне Мовлення розпочало приймати заявки на участь у Національному відборі на Пісенний конкурс Євробачення. 2022 року.

Заявки на участь у Нацвідборі приймаються через форму на сайті www.eurovision.ua, повідомляє Суспільне.

Кінцевий термін подачі заявок – 15 жовтня.

Це вперше процес підготовки до конкурсу стартує влітку, і вже в грудні стане відомо, хто представить Україну на сцені Євробачення-2023 у Великій Британії.

Період підготовки — не єдине, що змінилося, нижче розповідаємо про нововведення й нагадуємо базові вимоги до учасників і конкурсної пісні.

Офіційним музичним продюсером Нацвідбору на Євробачення стане музикант Дмитро Шуров (Pianoбой).

Склад і журі фіналу Нацвідбору, і національного журі для міжнародного конкурсу Євробачення визначатимуть українці. Цього року Суспільний Мовник дослухався до побажань аудиторії й планує провести онлайн-голосування за тих, хто даватиме професійну оцінку виступам учасників.

Очікується, що фінал Національного відбору на Євробачення-2023 відбудеться у грудні в Києві. Переможця оголосять під час трансляції фіналу у прямому ефірі телеканалів Суспільного та на діджитал-платформах Суспільного. Далі переможець Нацвідбору має укласти договір із Суспільним про участь у конкурсі Євробачення.

Нагадаємо, що ропри перемогу українського гурту «Kalush Orchestra» на Євробаченні-2022, наступний конкурс відбудеться не в Україні. Рішення перенести проведення конкурсу до Великої Британії з міркувань безпеки прийняла Європейська мовна спілка (ЄМС). На її запрошення британський суспільний мовник BBC стане організатором Євробачення-2023 на честь і підтримку України. Представник України автоматично потрапить до фіналу майбутнього конкурсу. 

Leopolis.news