У жовтні на Львівщині пройде фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»

https://leopolis.news/post/71270/u-jovtni-na-lvivshchyni-proyde-fotokonkurs-viki-lyubyt-pamyatky

12/09/2022

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

Мета проєкту – зібрати фото всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України, щоб потім використовувати їх для ілюстрації статей у Вікіпедії.  Взяти участь у конкурсі можна з 1 по 31 жовтня.

З міркувань безпеки, в основних номінаціях організатори враховуватимуть лише фотографії, зроблені до 23 лютого 2022 року включно. Для участі потрібно завантажити у Вікісховище світлини пам’яток, що є у конкурсних списках. Важливо, що фото мають бути зроблені власноруч. Відео з пам’ятками також приймаються.  

«Конкурс цього року має особливу важливість, бо через широкомасштабне вторгнення Росії в Україну, з 24 лютого 2022 року сотні пам’яток були зруйновані й багато з них не підлягають відновленню. Щодня кількість руйнувань збільшується. Кожна світлина має вагому цінність для увічнення пам’яті про культурну спадщину нашої Батьківщини, її багатогранність та ідентичність», – йдеться у повідомленні на офіційному сайті фотоконкурсу. 

Переможці конкурсу отримають цінні призи. Окремою номінацією відзначать авторів, що братимуть участь вперше. А десять найкращих світлин змагатимуться за першість на міжнародному рівні конкурсу.

Деталі за посиланням: https://bit.ly/3qvKHSc

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news