logo
02/12
01/12
29/11
28/11
27/11
26/11
25/11
24/11
2 ...

Зеленський призначив нового голову Національної служби посередництва і примирення

14-09-2022 16:15494

Зеленський призначив нового голову Національної служби посередництва і примирення
Фото: ligazakon.net

Президент України Володимир Зеленський призначив Дмитра Кухнюка новим головою Національної служби посередництва і примирення, що має забезпечити повноцінне функціонування системи соціального діалогу в країні.

Відповідний указ № 649/2022 Зеленський підписав сьогодні.

Іншим указом президент звільнив з цієї посади Олександра Окіса.

Цю службу Глава держави утворив, зокрема, задля сприяння взаємодії сторін соціально-трудових відносин у процесі врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів), здійснення посередництва та примирення в таких ситуаціях.

В умовах воєнного стану надзвичайно важливим є зближення позицій роботодавців, профспілок і влади. Це необхідно для ухвалення узгоджених рішень з питань формування та реалізації державної соціальної та економічної політики, врегулювання трудових, соціальних, економічних відносин, забезпечення підвищення рівня та якості життя громадян.

Сучасні тенденції у трудових відносинах, євроінтеграційний рух України потребують модернізації системи та механізмів урегулювання трудових спорів, здійснення медіації у врегулюванні як колективних, так і індивідуальних трудових спорів, ведення соціального діалогу та цифровізації всіх процесів.

Ці питання є пріоритетними напрямками роботи для нового голови Національної служби посередництва і примирення.

Як зазначають вв Офісі президента, досвід Дмитра Кухнюка в роботі з врегулювання спорів і конфліктів, новітні погляди в юриспруденції сприятимуть виконанню поставлених Президентом завдань.

Дмитро Кухнюк – кандидат юридичних наук, доцент кафедри нотаріального, виконавчого процесу та адвокатури, прокуратури, судоустрою Навчально-наукового інституту права КНУ ім. Т. Шевченка

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news