logo
01/12
29/11
28/11
27/11
26/11
25/11
24/11
23/11
20/11
2 ...

Данілов продемонстрував послу США, як Україна контролює надану зброю

15-09-2022 16:32443

Данілов продемонстрував послу США, як Україна контролює надану зброю
Фото: РНБО

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Бріджит Брінк.

Як інформує пресцентр РНБО, під час зустрічі, що відбулася на майданчику одного з ситуаційних центрів, сторони обговорили подальший розвиток українсько-американського співробітництва та посилення підтримки США України на її шляху до перемоги в агресивній війні, розв’язаній рф.

Олексій Данілов висловив подяку американській стороні за всебічну допомогу нашій державі в її боротьбі з агресором. На його переконання, військова та гуманітарна допомога США та союзників залишається «життєво важливою для нашої перемоги».

Секретар РНБО презентував пані Брінк модуль інформаційно-аналітичної системи «СОТА» щодо моніторингу постачання Україні озброєння від країн-партнерів, який був уведений в дію 24 лютого ц.р.

Він наголосив, що завдяки цьому модулю усе озброєння, яке надається партнерами, знаходиться під ретельним контролем держави «від моменту перетину кордону до розподілу на місцях».

Як зазначив Секретар РНБО України, у системі «СОТА» є ряд інших модулів, які дозволяють керівництву держави «розуміти сьогодення і будувати прогнози на майбутнє» на основі верифікованих даних.

Своєю чергою, пані Посол привітала ініціативу з розробки подібної системи контролю постачання західної військової допомоги. Пані Брінк висловила переконання у важливості рішучої підтримки України та посиленні її спроможностей ефективно обороняти себе, а також запевнила у готовності сприяти інтенсифікації військової, гуманітарної та іншої допомоги, аби наша держава одержала перемогу у війні з російським агресором.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news