На Дрогобиччині понад 1000 дітей переселенців навчаються у школах району

https://leopolis.news/post/71733/-na-drogobychchyni-ponad-1000-ditey-pereselenciv-navchayutsya-u-shkolah-rayonu

20/09/2022

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Ті, хто вирішив залишитись у західній частині України, а саме на Дрогобиччині — цьогоріч вперше сіли за парти шкіл Дрогобицького району. Загалом на Дрогобиччині 1003 дітей ВПО стали частиною освітянського процесу у нашому районі.

У Дрогобицькій територіальній громаді  — 491 школярі,  у Бориславській територіальній громаді — 137 школярів, у Трускавецькій тг — 300 школярів, Східницькій тг — 58, а у Меденицькій тг — 17 школярів. 

Саме така кількість дітей зі східних та південних частин України, розпочали навчальний процес разом із місцевими школярами. Це діти з 1 по 11 клас.

Цьогорічний освітянський процес розпочався вчасно, а діти переселенців, як і всі інші школярі Дрогобиччини розпочали свій навчальний рік у новому місті та готові здобувати нові знання.

Загалом, від початку повномасштабного російського вторгнення, на Дрогобиччину приїхали діти з Харківщини, Херсонщини, Донеччини, Київщини та усіх тих міст й регіонів України,  де російський ворог зараз намагається знищити українську землю. Усі вони стали частиною дрогобицької освітянської спільноти школярів та школярок.

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news