logo
04/10
03/10
30/09
29/09
28/09
2 ...

У Львівському Палаці мистецтв триває виставка, приурочена 150-річчю Соломії Крушельницької (ФОТО)

22-09-2022 14:311346

У Львівському Палаці мистецтв триває виставка, приурочена 150-річчю Соломії Крушельницької (ФОТО)
Фото: Йосипа Марухняка

Організаторами стали Львівський Палац мистецтв спільно із Тернопільською та Львівською організаціями Національної спілки художників України. В експозиції більше 50 творів сучасних львівських та тернопільських художників, серед яких портрети Соломії Крушельницької, філософські мотиви з акцентом на її життя і творчість, пейзажі та місця в Україні і за кордоном, до яких торкалася співачка.

Відриваючи виставку, генеральний директор ЛПМ Юрій Візняк подякував художникам за актуальний проект та зазначив: «Чим більше виставок відбувається у Львівському Палаці мистецтв, тим подальше ворог від України».

Художників також привітав голова комісії з питань культури і мистецтва Львівської обласної ради Святослав Шеремета та нагадав присутнім, що 2022 рік оголошений на Львівщині Роком Соломії Крушельницької.

Із відкриттям виставки присутніх привітали й почесні гості та мистці, зокрема, Почесний консул Литовської Республіки Ярослав Візняк, голова Львівської організації НСХУ Ігор Гавришкевич, член Тернопільської організації НСХУ Богдан Ткачик, професор Ростислав Шмигало.

«Соломія Крушельницька, є тим джерелом бездонного джерела, яка до сих пір дає нам свої цілющі творчі води», — сказав Заслужений художник України Микола Шевчук.

Виставка наразі діє у Львівському палаці мистецтв, згодом - поїде до Тернополя.

Автор – Галина Фесюк