logo
04/10
2 ...

Добровольчі формування громад Дрогобиччини отримали 65 бронежилетів

22-09-2022 21:30206

Добровольчі формування громад Дрогобиччини отримали 65 бронежилетів
Фото: drohobych-rda.gov.ua

Добровольчі формування територіальних громад Дрогобицького району отримали 65 бронежилетів від Львівського Оборонного Кластеру.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

«Першочергово бронежилетами забезпечуємо бійців, які будуть охороняти стратегічні об’єкти. Такі необхідні для ДФТГ засоби захисту ми отримали завдяки співпраці Львівської ОВА з Львівським Оборонним Кластером», - зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Бронежилети від ЛОК з Дрогобиччини регулярно передають разом з машинами, які в межах ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького «1000_автомобілів_свободи» відправляють на передову.

«Для повного забезпечення всіх учасників ДФТГ району нам потрібно ще сотні бронежилетів, тому сподіваємось як на територіальні громади, так і на благодійників, як Львівський оборонний кластер», - додав Степан Кулиняк.

Нагадаємо, у 5 територіальних громадах Дрогобицького району створено 6 добровольчих формувань територіальних громад.  Їх основне завдання – це оборона району та країни від ворожої агресії, сьогодні – російської. 3 червня вони склали присягу на вірність Україні та її народові. У їх рядах не лише
чоловіки, а й жінки.

Leopolis.news